Om oss

En inredningsstudio och butik med oändliga möjligheter och engagerade inredare

Kim Svedberg Brindle Inredning

En inredningstudio med oändliga möjligheter

Brindle Inredning är en inredningsstudio och butik med oändliga möjligheter där vi har samlat allt inom inredning under samma tak. Hos oss hittar du möbler från världens alla hörn, samt unika tjänster utformade med kundens behov i fokus. Våra arkitekter och inredare samarbetar med professionella hantverkare och gör de svåra inredningsuppdragen enkla och hanterbara.

Hos oss behöver du inte gå någon annanstans.

Våra engagerade inredare

Kim Svedberg

Grundlare
kim@brindleinredning.se

Maja von Bahr

Försäljningschef & Projektledare
maja@brindleinredning.se

Maria Dalaryd

Inredare & Projektledare
maria@brindleinredning.se

Isabella Banchi

Inredare & Projektledare
isabella@brindleinredning.se

Aga Lindholm Lenart

Inköpschef
aga@brindleinredning.se

Nathalie Dackelid

Inredare & Projektledare
nathalie@brindleinredning.se

Sara Franzén
Ekonomiansvarig

Du kan räkna med oss

Fantastiskt urval av inredning, dessutom service i världsklass. Otroligt kunniga och hjälpsamma!

Milan Cerovic

Bästa inredningshjälpen! Snygg butik i city. Personalen är proffsiga, trevliga och mycket hjälpsamma.
Mia K

Vår absoluta favorit! Vill ha allt i butiken. Dessutom trevlig och proffsig personal med stort kundfokus.

Malin S. J

Vi använder cookies

På den här webbplatsen används cookies för att underlätta för besökarna och ge tillgång till olika funktioner och olika typer av information.
Mer information >